Best Fiends Oyununda Easter Eggs nerelerde gizli? 2016

Best Fiends Easter Eggs 2016

Popüler oyunlardan biri olan Best Fiends oyunu binlerce kişi tarafından oynanıyor. Yeni güncellemeyle birlikte gelen Easter Egg Hunt! yani Paskalya Yumurtaları be sene oyunun nerelerinde gizli? İşte bu yazımızda sizler için bunları tespit ettik ve paylaştık.

Her geçen gün kullanıcısı artan ve artık bir fenomen olan Best Fiends oyununun yeni 17 Mart güncellemesi ile birlikte sadece 10 Nisan’a kadar geçerli olan Paskalya Yumurtaları Özel Eklentisi sayesinde oyun içerisinde saklı tam 12 adet renkli yumurtayı bulmanız gerekiyor. Bu sene yumurta sayısı 12’ye çıkarılmış.  Ayrıca 3000 elmas, 20 anahtar ve 120 altın külçe güncellemeyle birlikte sunulmuş ve %50 indirimle 10 Nisan’a kadar satılıyor.

Yumurtaları toplayıp sepette biriktirmeniz gerekiyor. 12 Paskalya Yumurtasının tamamını topladığınızda ise, size nadir fiends’lerden bir tane hediye veriyor. Birçok kullanıcıyı heyecanlandıran bu Easter Eggs güncellemesi ile ilgili eğer bir gelişme görmüyorsanız, oyunun güncel olduğundan emin olun. 10 Nisan’a kadar geçerli olan kampanyayı kaçırmayın.

Peki nerelerde saklı bu 12 yumurta? İşte sırasıyla yapmanız gerekenler ve yumurtaları ortaya çıkarma planı :)

Yumurta numarasına göre sırayla şöyle:

1- (Altın) Oyuna ilk girdiğinizde karşınıza çıkıyor zaten.

2- (Pembe – Kulaklı) Kwincy’nin Altın dükkanında. Ana sayfada sağ üstteki Starter Pack butonu. Kwincy’nin üzerine dokunun.

3- (Siyah – Gümüş) Brittle’ın Elmas dükkanında. Sağ alt köşedeki turuncu fiends sayfasında sağ üstte.

4- (Siyah – Gümüş ) Sağ alt köşedeki turuncu fiends sayfasında “Get Fiends Goodies” dokunun.

5- (Pembe) Super Rare Fiends sayfasında, fiend’ler arasında Karma’ya gelin, bekleyin, hemen çıkmıyor.

6- (Pembe-Yıldızlı) Bir anahtar kullandığınızda.

7- (Pembe-Beyaz) Enerji dükkanı, enerjisin tam dolu olduğunda çıkıyor.

8- (Siyah) Kwincy’nin bilgi sayfasında. Kwincy’e dokunun ardından soldaki sarı “ İ ” sembolüne dokunun.

9- (Çok Renkli) Ayarlar > Language sayfasında.

10- (Turuncu – Multi) Fiend quest Sayfası

11- (Pembe – Alaca 11) Ayarlar > Support > Credits Sayfasında.

12- (Sarı-Kırmızı 4 yıldızlı Galatasaray J) Bir oyun oynayın ve kaybedin ardından çıkan ekranda jojo’nun üzerine dokunun.

İşte 12 Paskalya yumurtasının saklandığı tüm yerler buralar. Ayrıca detaylar için uygulamanın Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bunun için Facebook’da “Best Fiends” aratmanız gerek.

Best Fiends Easter Eggs (1) Best Fiends Easter Eggs (2) Best Fiends Easter Eggs (3) Best Fiends Easter Eggs (4) Best Fiends Easter Eggs (5) Best Fiends Easter Eggs (6) Best Fiends Easter Eggs (7) Best Fiends Easter Eggs (8) Best Fiends Easter Eggs (9)

İyi Eğlenceler!


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir