Gösterime girecek olanlar Manşet

Hızlı ve Öfkeli 6 / Fast and Furious 6

24 Mayıs 2013’te vizyona girecek olan Hızlı ve Öfkeli 6’nin fragmanları yayınlandı. Sizler için incelediğimiz Hızlı ve Öfkeli serinin son filmi olan Fast and Furious 6 sinema severleri tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

Dom ve Brian’ın Rio soygunu oldukça kilit bir ismin çetesini çökerterek, ekibe 100 milyon dolar kazandırdığından beri, paraya para demeyen kahramanlarımız dünyanın tadını çıkartıyordu. Fakat bir yandan da eve dönmek ve kaçmadan, saklanmadan yaşamak arzusu içlerini kemiriyordu. Ne kadar çok paraları olsa da, aileden ve yuvadan uzak hayat bir süre sonra zor gelir.

Bu arada Hobbs dünyada 12 ülkeye yayılmış bir organizasyonu araştırmaya başlar. Bu örgüt her biri birer ölüm makinası olan paralı askerlerden oluşmaktadır başındaysa Letty adında acımasız ve eski bir asker yer almaktadır. Adamlarla kapışmanın tek yolu onları kendi seviyelerine çekmektir.

Hobbs, Dom’a takımını Londra’da yeniden toplamasını teklif eder, karşılığındaysa haklarındaki tüm dava dosyaları ve suçlamalar düşürülüp eve geri dönmeyi, ailelerine kavuşmayı vaat eder.

Vin Diesel ve Paul Walker’ın sinema tarihine soygun ve araba kovalamacası olarak geçen ünlü serisinin son halkası olan film bu sefer İspanya’da ve İngiltere’de çekildi. Yapımın yönetmenliğini ise seride yapımcı kimliği ile de yer alan Justin Lin üstlenirken, senaryo Chris Morgan’a ait…

2013 – ABD

Aksiyon ,  Macera ,  Suç

108 Dak.

Justin Lin

Vin Diesel ,  Paul Walker ,  Michelle Rodriguez ,  Dwayne Johnson ,  Jordana Brewster

Chris Morgan

Vin Diesel ,  Neal H. Moritz


Anatolia Medya Grubu

Sinema Servisi

Yazar Hakkında

Anatoliamed

Anatolia Medya Grubu

Yorum Yapın