Paul Walker Öldü / Dünya, Manşet, Yabancı Magazin

Paylaş

Ana Sayfa / Güncel Haberler / Dünya / Paul Walker Öldü
Paul Walker Öldü
QR:  Paul Walker Öldü

Paul Walker Öldü

Paul Walker (1973 – 2013)

Hızlı ve Öfkeli’ (Fast and Furious) filmleriyle dünya çapında üne kavuşan Amerikalı aktör Paul Walker (40), Los Angeles’ın kuzeyindeki geçirdiği bir trafik kazası sonrasında hayatını kaybetti. Türkiye’de izleyicilerin, özellikle ‘Hızlı ve Öfkeli’ (Fast and Furious) filmleri ile Yalan Rüzgarı (The Young and The Restless) dizilerinden tanıdığı Amerikalı oyuncu Paul Walker, Los Angeles Bölge Şerifi, kazada iki kişinin olduğunu ve Paul Walker’ın yolcu koltuğunda oturduğu belirtildi. Gördü tanıklarının ismi belirlenemeyen şoförün direksiyon hakimiyetini kaybetmesiyle yoldan çıkan Porsche marka aracın alev alarak yanmaya başladığını ve tamamen hurdaya döndüğü belirtildi.

    6′ncısı çekilen Hızlı ve Öfkeli Filiminin 7′ncisi için yapımcı firma  ile çalışmakda olduğu belirlendi.

cemdemir

Bir önceki yazımız olan Kim Kardashian başlıklı makalemizde KİM KARDASHİAN, Kim Kardashian foto ve Kim Kardashian fotoğraf hakkında bilgiler verilmektedir.

About cem demir

İlginizi Çekebilir
Yorum Yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top