2021’de Burcunuza Göre sizi Neler Bekliyor?

Uzmanlara göre 2021’de burcunuzda neler olup bitecek ve sizi neler bekliyor göz atmak isterseniz işte 2021 burç yorumları…

2021’de Koç Burcu

2021’de Koç burçları için en önemli mesele para meselesi olacak gibi gözüküyor. Mümkünse borçtan uzak durmalılar. Ancak yılın 2. dönemi daha rahat hareket etmelerini sağlayacak fırsatlarla karşılaşabilirler. İkili ilişkilerde yılın ilk ayları rutin yüzünden biraz sıkıntı çekebilirler.

2021’de Boğa Burcu

2021’de yaşamın merkezine kendini koyan Boğa burçları daha rahat bir döneme girecekler. İkili ilişkilerinde de yeni bir dönem başlayabilir. İlişkisi olanlar için bir uzaklaşma veya yalnız Boğa’lar için yeni bir başlangıç söz konusu olabilir. Ancak tüm bunlar önceki yıl başlayan ve ufak ufak şekillenen olayların bir sonucu olacak.

2021’de İkizler Burcu

İkizler burcu 2021’de oldukça sorunlu konuları çözme fırsatı bulacaklar. Bu dönemde onlar için biraz yorucu geçebilir. Maddi konular ön plana çıkıyor, beklentileri karşılamayan birtakım gelişmeler olabilir. İkili ilişkilerine vakit ayırmak gibi bir kaygıdan uzak içe dönecek İkizler çok zorlanırlarsa da dönüp gidecek bir ruh halinde olacaklar.

2021’de Yengeç Burcu

Maddi sorunların tamamının aşıldığı bir yıl gibi gözüküyor 2021 Yengeç burçları adına. Fırsatları doğru okuyup olumlu hamleler yapabilirlerse bundan önceki tüm zararlarını telafi edecekleri yıl olabilir aynı zamanda 2021. İyi para kazanıp doğru analizlerle yatırımlarını arttırma başarısını gösterebilecekler. Yengeç burçları bu sene daha kendileri merkezli hareket etmeyi öğrenip ilişkilerinde de insanları şaşırtabilirler.

2021’de Aslan Burcu

2021’de Aslan burcu insanları biraz karışık bir dönem geçiriyorlar. Aile ve ilişkiler ayağında gel-gitler yaşayıp kararsız kaldıkları çıkmazlarla savaşmak durumunda olabilirler. Durmak veya gitmek ikilemi bu yılın en büyük ikilemi haline gelebilir. Kariyer açısından ektikleri tohumların yeşererek süreklilik sağlar hale gelmesiyle olumlu gelişmeler yaşanacak.

2021’de Başak Burcu

Başaklar için ikili ilişkilerinde bambaşka noktalara gelecekleri bir sene olacak 2021. Hem dostluklarında hem de aşk ilişkilerinde yalnızlaşarak mecburi şekilde içlerine dönmeleri söz konusu olabilir. İş alanında yeni atılımların gözüktüğü 2021, Başak’lar için iş alanında yorulacakları ancak karşılığını alacakları bir yıl olacak.

2021’de Terazi Burcu

Terazi burçları için 2021 değişikliklerle anılacak bir yıl olacak. Yeni bir yaşam, ev değişikliği söz konusu olabilir. Yepyeni bir aşkla yaşama tutunacakları bu yıl onlara büyük değişimler getirecek. Yaşam enerjilerini yükseltecek olaylar Terazilerin yolunu aydınlatacak.

2021’de Akrep Burcu

Akrep’ler için 2021 alışkanlıkların sorgulandığı ve hataların gün yüzüne çıktığı bir yıl gibi gözüküyor. İlişki evlerinde büyük bir şans gözüken Akrep’ler bu yıl aşkla ilgili alanlarda çok mutlu olacaklar. Huzurlu evlilikler, büyüyen aileler ve yepyeni enerjiler Akrep burcu insanlarını işaret ediyor.

2021’de Yay Burcu

2021 Yay burcu için yaratıcılık alanını aydınlatan bir yıl olacak. Özellikle yazılı eserler konusunda hayal ettiklerini gerçekleştirme fırsatı bulacaklar. İş hayatı hareketli, karşılarına çıkacak fırsatlar ile alan değiştirmeyi düşünebilirler. Bütün bunlar yaşanırken ilişkilerini ihmal ettikleri için sorunlar yaşayabilirler.

2021’de Oğlak Burcu

Oğlak burcu 2021 senesinde ekonomik anlamda büyük bir bolluk yaşayabilir. Bütün bunlar kurduğu ilişkilere gösterdikleri özenin de bir sonucu olabilir. Ancak konu aşk ilişkilerine gelince durum tam tersi maalesef. Zaman zaman durgunluk dönemleri yaşayarak ilişkilerinde gergin süreçlerden geçebilirler.

2021’de Kova Burcu

Kova burcu olanlar için zorlayıcı bir yıl olacak. 2021’de hedeflerine ilerlerken zorlu sınavlardan geçip fazlaca vakit harcamaları gerekebilir. Tüm enerjileriyle hedeflerine attıkları adımlar yorucu olsa da sene bitmeden sonuç verecek gibi gözüküyor. Yapacakları yolculuk zor da olsa başarmanın tadını keyifle çıkaracak olan Kova Burçları aşka da rastlayabilirler…

2021’de Balık Burcu

Balık burçları 2021’de yaşamlarını yeniliyorlar. Çevrelerindeki kalabalığı silkeleyerek içlerine döndükleri süreç onları ruhen hafifletecek. Ardından yepyeni insanlar ve olumlu enerjilerle kaldıkları yerden devam etmenin tadını çıkaracaklar. Sosyal yaşamlarında ortaya çıkan renklilik aşk hayatlarında çok etkili olmayabilir, Balık burçları bu alanda sürprizlere açık olmalılar.

Avatar
Yazar Hakkında

Simten Konuk