Zula ekibinin uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve hazırlarken oldukça keyif aldığını bildirğini Mardin Haritasını test edilmek üzere oyun severlere sunuldu.

Sabotaj haritalarından olan Mardin’i yeni yıla girmeden kullanıcı ile beraber test etmek için test odaları açan Zula ekibin Mardin’in tarihi dokusundan, Künefecisinden, Kent Müzesinden, renkli şemsiyelerine kadar bir çok farklı detayı içinde barındırmaktır. Zula bu harita ile Türkiye’mizin en güzel şehirlerinden birini daha oyun severlerler buluşturmuş oldu. Haritayı şimdilik yalnızca 30 seviye ve üzerindeki Zula oyuncuları test edebilmektedirler.

Zula Mardin haritasını merak eden ve haritayı nereden test edebilirim diyen arkadaşlarımız için aşağıda nasıl ulaşabileceğinizi derledik.

Zula Mardin Haritasına nereden girebilirim?

Zula Mardin Test haritasına giriş yapabilmeniz çok basit.

Zula’ya giriş yaptıktan sonra Sunucu seçim listesinde altlara doğru bakınız. Etkinlik sunucusunun hemen üstünde yer alacak olan 3 adet test odasından bir tanesine giriş yapabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra size özel oda kurup yada kurulan odalardan birine giriş yaparak Zula Mardin Haritasını test edebilirsiniz.  Biz test ettik çok beğendik sizlerinde beğeneceğini umuyoruz.  Oldukça  büyük bir harita olmasından dolayı gizlenerek oynamayı sevenler için cennet bir harita :). Rakabet oyunları için büyüklüğünden dolayı çok zor bir harita olması beklenirken ölüm ve sabotaj oyunları için oldukça eğlenceli olduğunu düşünmekteyiz.  Çay bahçesinden, müzeye, abdest almanız için gerekli çeşmeler bile mevcut :). Şimdiden iyi oyunlar dileriz.

Sizlere Zula Mardin haritasından bir kaç görsel derledik.

 

 

Avatar
Yazar Hakkında

Anatoliamed

Anatolia Medya Grubu